Uosio parketas

Uosio mediena labai dažnai naudojama baldų ir statybinių medžiagų gamyboje. Uosio mediena – sunki ir kieta, turi itin gražų, unikalų raštą. Naudojant įvairius apdorojimo metodus ir technologijas, uosio medienos raštas dar labiau išryškėja, todėl vis populiaresnis tampa uosio parketas, tiek namams, tiek verslo erdvėms suteikiantis originalumo, prabangos ir elegancijos pojūtį.

Uosinis parketas yra švelnios, šviesios spalvos. Kai kuriomis savybėmis uosis nenusileidžia ąžuolui: uosio mediena pasižymi ypatingu tvirtumu ir kietumu, todėl yra atspari trinčiai, dilimui ir įspaudimams. Kadangi mediena neskali, uosinis parketas yra itin lygus ir malonus liesti. Uosio parketlentės – kaip ir ąžuolo – pasižymi natūralumu ir ekologiškumu, todėl itin tinka vaikų kambario grindims.

Uosio parketas suteikia patalpai jaukumo, sukuria švarios ir elegantiškos erdvės įspūdį. Tokios medinės grindys ne tik skleidžia šilumą, bet ir optiškai didina erdvę, todėl tinka patalpoms, kuriose buriasi daugiau žmonių: svetainė, laukiamasis, biuras, salė.

Kaip ir ąžuolas, taip ir uosis užtikrina Jūsų namų grindų ilgaamžiškumą ir natūralumą.