Parketo parduotuvės Vilniuje

Svarstant namų įrengimo galimybes, dažniausiai kylantis klausimas būna – kokias grindis pasirinkti? Šiandien grindų įrengimo įvairovė labai didelė, todėl ypač svarbu susidėlioti tikslus, norus ir aiškią viziją, kokių grindų reikia Jūsų namams ar kitai įrenginėjamai patalpai.

Labai tikėtina, kad parketo parduotuvės Vilniuje, Panevėžyje ar kituose Lietuvos miestuose Jums pasiūlys populiariausią – ąžuolo arba uosio – parketą. Tiek ąžuolas, tiek uosis pasižymi ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Ąžuolo parketas ar uosio parketas – tai natūralios medienos gaminiai, suteikiantys namams jaukumo ir šilumos. Šios medienos parketlentės, dengtos alyva ar laku, yra atsparios drėgmei ir įbrėžimams, patvarios ir nereikalaujančios didelės priežiūros. Parketas pasižymi ekologinėmis savybėmis. Medžio parketą itin mėgsta klasikinio stiliaus šalininkai, tačiau jis naudojamas įvairiausio interjero patalpose – nuo šiuolaikinio, skandinaviško iki prabangaus, elegantiško stiliaus.

„Elitėja“, sukaupusi dvidešimties metų darbinę patirtį medienos gaminių srityje, klientams siūlo natūralų lietuvišką ąžuolo ir uosio parketą. Daugiau nei šimto žmonių komanda, šiuolaikinės inovatyvios technologijos ir moderni gamykla, lentpjūvė bei medienos džiovykla – tai, kas lemia aukščiausią tiekiamo parketo kokybę. Ją spėjo įvertinti ne tik užsakovai Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.