Grindlentės Vilniuje

UAB „Elitėja“ siūlo platų medinių grindų pasirinkimą: ąžuolinis parketas, uosio parketas, ąžuolo masyvo grindys, dvisluoksnės parketlentės. Spalvinė siūlomos medienos gama – itin įvairi: tamsi, balta, ruda, pilka ir dešimtys jų atspalvių.

Kokybiškos ir patvarios „Elitėja“ grindlentės puikiai tinka įvairiuose interjeruose: šiuolaikiniame, klasikiniame, prabangiame ar skandinaviško stiliaus. Natūralumas ir ilgas tarnavimo laikas – pagrindinės medinių grindų savybės, dėl kurių „Elitėja“ ąžuolinės grindlentės Vilniuje ir kituose mietuose tampa vis populiaresnės.
Tiekiamos alyva ir laku dengtos grindlentės, taip pat – šukuotos, rūkytos, termiškai apdorotos ar garintos medienos gaminiai.

Alyva ir lakas suteikia grindlentėms spindesio, prailgina tarnavimo laiką, grindlentės tampa atsparesnės, lengvai prižiūrimos. Šukavimas išryškina natūralų medienos piešinį, sustiprina grindų prabangos efektą. Garinimas keičia medienos atspalvius, ją išlygina. Terminis apdorojimas užtikrina medienos lygumą, atsparumą drėgmei ir įbrėžimams, sodrią spalvą.

Įmonė atidžiai kontroliuoja kiekvieną medienos gamybos etapą. Todėl „Eiltėjos“ grindlentės – tai ypač patvarios ir ilgaamžės grindlentės Vilniuje, kurių kokybe jau įsitikino platus klientų ratas.